Projekt kuchni ze skosami i oknem połaciowym

Nazwa projektu

Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim to idealny sposób na stworzenie przytulnego domowego kącika. Biel, szarości oraz drewno o naturalnym, ciepłym odcieniu tworzą spójną całość, która idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu skosów i okna połaciowego, uzyskamy przestronne i jasne wnętrze. Wystarczy dopełnić je roślinami doniczkowymi, oraz delikatnymi dodatkami by uzyskać przestrzeń, która będzie zarówno estetyczna, jak i idealna do codziennego funkcjonowania.

Jeśli szukasz sposobu na stworzenie wyjątkowego wnętrza, aranżacja poddasza w stylu skandynawskim jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jest to jeden z najbardziej popularnych trendów wnętrzarskich ostatnich lat, który sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych przestrzeniach. Prostota, minimalizm oraz naturalne materiały to cechy charakterystyczne tego stylu, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat aranżacji poddasza w stylu skandynawskim, odwiedź naszą stronę internetową. Znajdziesz tu szczegółowe informacje na temat projektu, a także porady dotyczące wyboru materiałów i dodatków. Jeśli chcesz, możesz także skontaktować się z naszymi architektami, którzy służą profesjonalnym doradztwem i pomocą w realizacji Twojego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Strefa dzienna w stylu skandynawskim na poddaszu Oświetlenie strefy wejścia mieszkania na poddaszu Projekt jadalni na poddaszu w stylu skandynawskim Salon na poddaszu w domu jednorodzinnym Projekt mieszkania w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego Kuchnia w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego  Projekt kuchni ze skosami i oknem połaciowym Łazienka w jasnych kolorach na poddaszu Łazienka na poddaszu z oknem połaciowym Projekt jasnej sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu Przytulna sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu  Garderoba w sypialni na poddaszu z oświetleniem led

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty