Projekt mieszkania w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego

Nazwa projektu

Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem aranżacji poddasza w stylu skandynawskim. W strefie dziennej zaprojektowaliśmy przytulny salon z wygodną sofą oraz wiszącym siedziskiem kokonem. Głównym elementem wystroju jest zabudowa RTV, wyróżniona za pomocą oświetlenia LED. Wykończona mikrocementem ściana za telewizorem nadaje całości lekko industrialnego charakteru. Frezowany panel drewniany przełamuje surowość otaczających go bieli i szarości.

W sypialni zaprojektowaliśmy wygodne łóżko z pojemnikiem na pościel, które zostało wykończone naturalnym drewnem. Ściany wyłożone są jasnym tapetom, które nadają całości lekkości i przytulności. Dodatkowo, w sypialni znajduje się szafa wnękowa, która zapewnia dużo miejsca do przechowywania.

Łazienka została wykończona w jasnych kolorach, z wyłożeniem ścian płytkami ceramicznymi. Na podłodze znajduje się podgrzewane ogrzewanie podłogowe, które zapewnia przyjemne ciepło. Dodatkowo, w łazience zaprojektowaliśmy szafkę z umywalką, zabudowaną wnękę z prysznicem oraz wygodną wannę.

Pozostałe zdjęcia: Strefa dzienna w stylu skandynawskim na poddaszu Oświetlenie strefy wejścia mieszkania na poddaszu Projekt jadalni na poddaszu w stylu skandynawskim Salon na poddaszu w domu jednorodzinnym Projekt mieszkania w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego Kuchnia w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego  Projekt kuchni ze skosami i oknem połaciowym Łazienka w jasnych kolorach na poddaszu Łazienka na poddaszu z oknem połaciowym Projekt jasnej sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu Przytulna sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu  Garderoba w sypialni na poddaszu z oświetleniem led

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty