Projekt jadalni na poddaszu w stylu skandynawskim

Nazwa projektu

Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy wyjątkową aranżację poddasza w stylu skandynawskim, która wprowadzi do Twojego domu powiew świeżości i nowoczesności. Schody zostały zabezpieczone przez cienkie listewki tworzące ażurowe ściany, które optycznie powiększają przestrzeń i nadają jej lekkości. Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zarówno prostotę, jak i wygodę.

W projekcie zastosowaliśmy światło naturalne, które wprowadza do wnętrza przytulny klimat. Wszystkie elementy wyposażenia są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Projekt jadalni na poddaszu w stylu skandynawskim to idealne miejsce do spotkań rodzinnych i wspólnego spędzania czasu.

Do stworzenia tego projektu użyliśmy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wystrój poddasza będzie służył przez wiele lat. Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają pięknego i funkcjonalnego rozwiązania.

Pozostałe zdjęcia: Strefa dzienna w stylu skandynawskim na poddaszu Oświetlenie strefy wejścia mieszkania na poddaszu Projekt jadalni na poddaszu w stylu skandynawskim Salon na poddaszu w domu jednorodzinnym Projekt mieszkania w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego Kuchnia w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego  Projekt kuchni ze skosami i oknem połaciowym Łazienka w jasnych kolorach na poddaszu Łazienka na poddaszu z oknem połaciowym Projekt jasnej sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu Przytulna sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu  Garderoba w sypialni na poddaszu z oświetleniem led

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty