Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu został wykonany z myślą o młodym małżeństwie. Zastosowane rozwiązania pozwoliły na optyczne powiększenie wnętrza. Ściana wąskiego korytarza została wykończona lustrem, którego odbicie kontynuowane jest przez wnęki oświetleniowe na suficie. Układ desek na podłodze wzmacnia efekt optycznego powiększenia wnętrza. Ważnym elementem wykończenia wnętrza są również linie poziome, które zostały zastosowane na drzwiach pokojowych. Przy projektowaniu trudnych wnętrz należy zwrócić uwagę na każdy detal wykończenia.

Nasz projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu to nowoczesne wnętrze zaprojektowane z myślą o młodym małżeństwie. Zastosowane rozwiązania pozwoliły na optyczne powiększenie wnętrza. Ściana wąskiego korytarza została wykończona lustrem, którego odbicie kontynuowane jest przez wnęki oświetleniowe na suficie. Układ desek na podłodze wzmacnia efekt optycznego powiększenia wnętrza.

Dzięki naszemu projektowi wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu możesz stworzyć nowoczesne wnętrze, które będzie idealnie pasowało do Twojego stylu życia. Zastosowane rozwiązania pozwolą Ci na optyczne powiększenie wnętrza. Ściana wąskiego korytarza zostanie wykończona lustrem, którego odbicie będzie kontynuowane przez wnęki oświetleniowe na suficie. Układ desek na podłodze wzmocni efekt optycznego powiększenia wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty