Salon w kolorze szarego betonu i bieli

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz oryginalnego i nowoczesnego wnętrza, to projekt Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa jest idealnym wyborem. Głównym wyznacznikiem dla tego projektu było stworzenie wnętrza w kolorze szarego, chłodnego betonu. W tym celu zastosowano wiele akcentów szarości, bieli i czerni. Aby zrównoważyć chłodną kolorystykę, zastosowano drewnianą podłogę w kolorze jesionu. Salon w kolorze szarego betonu i bieli sprawia wrażenie przyjemnego do życia wnętrza. Ważnym akcentem dekoracyjnym jest dekoracyjna, ścienna lampa firmy Artemida. Na ścianie po lewej zastosowano szkło lakobel, które optycznie powiększa wąskie pomieszczenie, nadając mu odpowiednich proporcji.

Jeśli chcesz stworzyć podobny projekt, to znajdziesz u nas wszystkie niezbędne informacje. Nasz zespół architektów pomoże Ci wybrać odpowiednie materiały i wykończenia, które zapewnią Ci nowoczesne wnętrze zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Oferujemy również kompleksowe usługi projektowe, które obejmują wszystkie etapy tworzenia wnętrza, od projektu koncepcyjnego, przez projekt wykonawczy, aż po wykończenie.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w tworzeniu nowoczesnego wnętrza, skontaktuj się z nami. Nasz zespół architektów pomoże Ci w realizacji Twojego projektu. Z nami zrealizujesz swoje marzenia o nowoczesnym wnętrzu!

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty