Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza, to projekt wnętrza nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa jest idealnym wyborem. W tym projekcie zastosowano wiele ciekawych rozwiązań, w tym toaletkę z dużym lustrem w sypialni w kolorze granatu. Lustro w ramie z MDFu lakierowanego w kolorze granatowym, tworzy doskonałe połączenie z pozostałymi elementami wnętrza. Szuflada toaletki wykończona została w kolorze jasnego drewna, a przy toaletce zaprojektowano zamszowy taboret firmy Notti. Warto zwrócić uwagę na wysokość lustra, które sięga od podłogi do sufitu.

Projektując wnętrze dla młodego małżeństwa, postawiono na wygodę i funkcjonalność. W sypialni zaprojektowano dużą szafę, która pozwala na schowanie wszystkich potrzebnych rzeczy. Toaletka z lustrem jest idealnym miejscem do codziennego makijażu i przygotowania do wyjścia.

Jeśli szukasz pomysłu na aranżację wnętrza, projekt wnętrza nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa jest doskonałym wyborem. Projekt zawiera wiele ciekawych rozwiązań, w tym toaletkę z dużym lustrem w sypialni w kolorze granatu, która tworzy idealne połączenie z pozostałymi elementami wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty