Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania nowoczesnego wnętrza mieszkania dla młodego małżeństwa, to nasz projekt jest idealnym przykładem! W kuchni wykorzystaliśmy ograniczoną przestrzeń, tworząc przytulną, otwartą przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu. Ściana po prawej została wykończona betonem architektonicznym, co kontynuuje się w salonie przy stole jadalnianym. Po lewej stronie zaprojektowaliśmy wnękę na wieszaki ubraniowe, w której znajduje się również pufa służąca jako siedzisko. Wieszaki Dropit projektu Asshoff & Brogard są nie tylko funkcjonalne, ale również oryginalne. Wnękę oraz ścianę po lewej stronie wykończyliśmy płytą MDF lakierowaną na kolor szary. Wszystkie elementy wnętrza tworzą spójną całość, która jest nowoczesna i funkcjonalna.

Jeśli chcesz stworzyć podobny projekt, możesz skorzystać z naszych wskazówek i wybrać odpowiednie materiały wykończeniowe. Zastosowanie betonu architektonicznego, wieszaków Dropit oraz płyty MDF pozwoli Ci stworzyć nowoczesne i stylowe wnętrze, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego projektu, odwiedź naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje oraz zdjęcia. Możesz również skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat realizacji podobnego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty