Sypialnia dla dziecka na poddaszu Łóżko ustawione pod skosem

Nazwa projektu

Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym, to mam dla Ciebie wyjątkowy projekt. Jest to sypialnia dla dziecka na poddaszu, w której łóżko zostało ustawione pod skosem. Projektowanie pomieszczeń na poddaszu wymaga wyjątkowego podejścia ze względu na ograniczoną przestrzeń użytkową. Dlatego też zadbałam o funkcjonalność i wygodę. Za łóżkiem zaprojektowałam zagłówek, który jednocześnie pełni funkcję szafki nocnej. Obok znajduje się masywny szacht kominowy, który został wykończony lustrem, aby zmniejszyć jego wizualny ciężar. Dodatkowo wyposażyłam pomieszczenie w oświetlenie LED, idealne do zasypiania, oraz ukryte półki na książki.

Projektując tę sypialnię dla dziecka na poddaszu, postawiłam na wyjątkowość i funkcjonalność. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane i zaprojektowane, aby stworzyć przytulne i komfortowe miejsce do odpoczynku. Beton architektoniczny w połączeniu z drewnem tworzą wyjątkową i niepowtarzalną aranżację.

Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym to idealny przykład, jak wykorzystać ograniczoną przestrzeń na poddaszu i stworzyć komfortowe i funkcjonalne miejsce do odpoczynku. Sypialnia dla dziecka na poddaszu to połączenie betonu architektonicznego i drewna, które tworzy wyjątkową i niepowtarzalną aranżację. Łóżko ustawione pod skosem to tylko jeden z elementów, który tworzy wyjątkowy projekt.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze z betonem architektonicznym na ścianie i kolorowym dywanem Projekt jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na oświetlenie nad stołem Pomysł na barek w kuchni Stół barowy we wnętrzu Pomysł na zabudowę piekarnika w kuchni Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną Pomysł na ukryte drzwi do spiżarki Kuchnia w kolorach biało szarych Pomysł na białą kuchnię z betonem architektonicznym Pomysł na wnętrze salonu z wykorzystaniem betonu architektonicznego Wnętrze z pianinem Wkomponowanie pianina we wnętrzu salonu Pomysł na zabudowę kominka Pomysł na bibliotekę w salonie Aranżacja salonu na poddaszu w domu jednorodzinnym Ciekawy pomysł na aranżację poddasza Regał na książki na poddaszu Regał na książki umieszczony pod skosami Wnętrze w stylu loft Pomysł na pokój na poddaszu Pomysł na ścianę ze zdjęciami Domowe biuro na poddaszu Pomysł na biurko wolnostojące Domowe biuro w domu Wolnostojące biurko na poddaszu Pomysł na sypialnię młodzieżową na poddaszu Pomysł na pokój dziewczynki na poddaszu Sypialnia dla dziecka na poddaszu Łóżko ustawione pod skosem Pomysł na sypialnię dla dziecka na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty