Wnętrze z pianinem Wkomponowanie pianina we wnętrzu salonu

Nazwa projektu

Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jako architekt miałam przyjemność zaprojektować wyjątkowe wnętrze salonu z betonem architektonicznym. W centralnym punkcie wnętrza znajduje się kominek, którego obudowa była jedynym elementem istniejącym we wnętrzu, który należało zachować. Nowoczesna forma kominka autorstwa Pani domu doskonale komponuje się z prostotą projektowanego wnętrza. Wkomponowanie pianina we wnętrzu salonu było wyraźnym życzeniem Inwestorów. Wokół kominka zaprojektowałam miejsce na książki oraz na drewno. Do oświetlenia wnętrza zastosowałam regulowane lampy biurkowe firmy Artemida, które pełnią funkcję lamp oświetlających fotel czyli miejsce do czytania, oraz strefę pianina. Inwestorzy którzy są miłośnikami muzyki położyli duży nacisk na funkcjonalność tych stref.

Moje wnętrze z betonem architektonicznym to idealne połączenie funkcjonalności, nowoczesnego stylu i wyjątkowego wyglądu. Projekt aranżacji wnętrz został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie użytkowników. Zastosowane materiały i techniki wykończeniowe pozwalają na stworzenie przytulnego i przyjemnego wnętrza.

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania własnego wnętrza, lub po prostu chcesz zobaczyć jak wygląda projekt z betonem architektonicznym, zapraszam Cię do zapoznania się z moim projektem. Jestem przekonana, że znajdziesz w nim coś dla siebie.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze z betonem architektonicznym na ścianie i kolorowym dywanem Projekt jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na oświetlenie nad stołem Pomysł na barek w kuchni Stół barowy we wnętrzu Pomysł na zabudowę piekarnika w kuchni Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną Pomysł na ukryte drzwi do spiżarki Kuchnia w kolorach biało szarych Pomysł na białą kuchnię z betonem architektonicznym Pomysł na wnętrze salonu z wykorzystaniem betonu architektonicznego Wnętrze z pianinem Wkomponowanie pianina we wnętrzu salonu Pomysł na zabudowę kominka Pomysł na bibliotekę w salonie Aranżacja salonu na poddaszu w domu jednorodzinnym Ciekawy pomysł na aranżację poddasza Regał na książki na poddaszu Regał na książki umieszczony pod skosami Wnętrze w stylu loft Pomysł na pokój na poddaszu Pomysł na ścianę ze zdjęciami Domowe biuro na poddaszu Pomysł na biurko wolnostojące Domowe biuro w domu Wolnostojące biurko na poddaszu Pomysł na sypialnię młodzieżową na poddaszu Pomysł na pokój dziewczynki na poddaszu Sypialnia dla dziecka na poddaszu Łóżko ustawione pod skosem Pomysł na sypialnię dla dziecka na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty