Pomysł na zabudowę kominka Pomysł na bibliotekę w salonie

Nazwa projektu

Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ten ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym to wspaniała okazja do stworzenia przytulnego i przyjemnego salonu. Inwestorzy celowo zrezygnowali z telewizora w strefie salonu na korzyść ekspozycji kominka oraz pianina. Duża pojemna biblioteczka oplatająca kominek stanowi dominujący, dekoracyjny element we wnętrzu. Kolory ścian dopasowane zostały do koloru pianina. Wygodny fotel z podnóżkiem będzie idealnym miejscem do czytania książek siedząc przy kominku. Beton architektoniczny wspaniale podkreśla wygląd kominka, a także całego salonu, tworząc przytulne i nowoczesne wnętrze.

Beton architektoniczny to materiał, który może być stosowany w wielu różnych projektach aranżacji wnętrz. Jego zastosowanie w tym projekcie pozwala na stworzenie jednolitego wyglądu, który będzie pasował do wszystkich elementów wystroju. Beton architektoniczny może być wykorzystywany do tworzenia nowoczesnych mebli, ozdobnych ścian, wykończeń, podłóg, a nawet ogrodów. Jest to materiał, który może być stosowany w wielu różnych projektach aranżacji wnętrz.

Jeśli szukasz pomysłu na aranżację wnętrza z betonem architektonicznym, to ten projekt jest idealnym wyborem. Jego nowoczesny design i wykończenie sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób, które chcą stworzyć przytulne i stylowe wnętrze. Beton architektoniczny jest trwały, łatwy w utrzymaniu i może być stosowany w wielu różnych projektach aranżacji wnętrz. Ten projekt pokazuje, jak pięknie może wyglądać wnętrze z betonem architektonicznym.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze z betonem architektonicznym na ścianie i kolorowym dywanem Projekt jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na oświetlenie nad stołem Pomysł na barek w kuchni Stół barowy we wnętrzu Pomysł na zabudowę piekarnika w kuchni Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną Pomysł na ukryte drzwi do spiżarki Kuchnia w kolorach biało szarych Pomysł na białą kuchnię z betonem architektonicznym Pomysł na wnętrze salonu z wykorzystaniem betonu architektonicznego Wnętrze z pianinem Wkomponowanie pianina we wnętrzu salonu Pomysł na zabudowę kominka Pomysł na bibliotekę w salonie Aranżacja salonu na poddaszu w domu jednorodzinnym Ciekawy pomysł na aranżację poddasza Regał na książki na poddaszu Regał na książki umieszczony pod skosami Wnętrze w stylu loft Pomysł na pokój na poddaszu Pomysł na ścianę ze zdjęciami Domowe biuro na poddaszu Pomysł na biurko wolnostojące Domowe biuro w domu Wolnostojące biurko na poddaszu Pomysł na sypialnię młodzieżową na poddaszu Pomysł na pokój dziewczynki na poddaszu Sypialnia dla dziecka na poddaszu Łóżko ustawione pod skosem Pomysł na sypialnię dla dziecka na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty