Przytulny pokój dziecięcy na poddaszu

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu letniskowego z elementami rustykalnymi

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu aranżacji wnętrz domu letniskowego z elementami rustykalnymi, to idealnie trafiłeś! Nasz projekt obejmuje przytulny pokój dziecięcy na poddaszu, wykończony malowaną na biało boazerią. Każdy dostępny centymetr został wykorzystany projektując szafki, półki i regały na książki, zabawki i inne dziecięce przydasie. Przytulny wystrój zapewni dzieciom komfort i bezpieczeństwo, a dzięki zastosowanym elementom rustykalnym, pokój będzie wyglądał jak z bajki!

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia domu letniskowego z elementami rustykalnymi, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Użyte materiały i kolorystyka sprawią, że wnętrze będzie wyglądać jak z bajki, a dzieci będą mogły cieszyć się przytulnym i bezpiecznym pokojem.

Nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają aranżacji wnętrz domu letniskowego z elementami rustykalnymi. Wykorzystując nasz projekt, stworzysz przytulny i bezpieczny pokój dla dzieci, a jednocześnie wnętrze będzie wyglądało jak z bajki.

Pozostałe zdjęcia: Jadalnia zaprojektowana w stylu rustykalnym Aranżacja salonu z projektorem Projekt kuchni w stylu rustykalnym Aranżacja przytulnej kuchni w bieli i drewnie Jasna łazienka z elementami stylu rustykalnego Łazienka z zielonym akcentem Przytulny pokój dziecięcy na poddaszu Aranżacja sypialni na poddaszu Projekt wnętrz sypialni ze strefą biurową Niewielka toaleta na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty