Niewielka toaleta na poddaszu

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu letniskowego z elementami rustykalnymi

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu aranżacji wnętrza domu letniskowego z elementami rustykalnymi, to nasz projekt jest dla Ciebie idealny. Przedstawiamy naszą niewielką toaletę na poddaszu, która łączy w sobie funkcjonalność i styl. Zabudowa pod skosem skrywa w sobie pralkę oraz suszarkę, a jej przesuwne fronty oszczędzają miejsce i zapewniają lepszą cyrkulację powietrza. Rustykalny wygląd, połączony z funkcjonalnością, sprawia, że nasz projekt jest idealnym wyborem dla osób, które szukają wyjątkowego wnętrza.

Nasz projekt jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i rustykalny styl. Użyliśmy naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień, aby stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę. Dodatkowo, zastosowaliśmy meble o prostych liniach, które nadają wnętrzu nowoczesny wygląd.

Jeśli szukasz projektu, który połączy funkcjonalność z ciepłym, rustykalnym stylem, to nasz projekt jest idealnym wyborem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami i do kontaktu, jeśli potrzebujesz pomocy w aranżacji wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Jadalnia zaprojektowana w stylu rustykalnym Aranżacja salonu z projektorem Projekt kuchni w stylu rustykalnym Aranżacja przytulnej kuchni w bieli i drewnie Jasna łazienka z elementami stylu rustykalnego Łazienka z zielonym akcentem Przytulny pokój dziecięcy na poddaszu Aranżacja sypialni na poddaszu Projekt wnętrz sypialni ze strefą biurową Niewielka toaleta na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty