Salon w stylu Modern Classic z wykorzystaniem wzoru klasycznej jodełki

Nazwa projektu

Mieszkanie w stylu Modern Classic z niebieskimi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie projektu architektonicznego Mieszkanie w stylu Modern Classic z niebieskimi akcentami. Pragnę podzielić się szczegółami tego wyjątkowego projektu, gdzie nowoczesność spotyka się z klasycznym wzornictwem, tworząc harmonijną przestrzeń. Zdjęcie "Salonu w stylu Modern Classic z wykorzystaniem wzoru klasycznej jodełki" ukazuje unikalny zestaw elementów, które nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Biała szafka wisząca, z frontem frezowanym we wzór klasycznej jodełki, to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również wyraz elegancji i staranności w doborze detali. Podłoga drewniana, zdobiona delikatnym wzorem jodełki, wprowadza do przestrzeni ciepło i przytulność. Wiszący telewizor, umiejętnie wpisany w kompozycję sztukaterii ściennych, stanowi punkt centralny, łącząc funkcjonalność z estetyką.

Niezwykłym akcentem w salonie jest okrągły stolik z marmurowym blatem, będący zarówno praktycznym elementem wyposażenia, jak i luksusowym dodatkiem do wnętrza. Dodatkowo, złota wisząca lampa od firmy markslojd.pl dodaje pomieszczeniu elegancji i wyjątkowego charakteru. Dla miłośników projektów, które łączą tradycję z nowoczesnym stylem, Mieszkanie w stylu Modern Classic jest doskonałym źródłem inspiracji.

Pozostałe zdjęcia: Niebieska rozkładana sofa we wnętrzu mieszkania na wynajem Kuchnia w stylu Modern Classic w niebieskim kolorze Błękitna kuchnia w stylu Modern Classic Salon w stylu Modern Classic z wykorzystaniem wzoru klasycznej jodełki Detal frezowanego frontu kuchennego z wzorem jodełki Biała klasyczna szafka RTV z oryginalnym frontem meblowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty