Kuchnia w stylu Modern Classic w niebieskim kolorze

Nazwa projektu

Mieszkanie w stylu Modern Classic z niebieskimi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie projektu Mieszkanie w stylu Modern Classic z niebieskimi akcentami. Pragnę podzielić się z Tobą projektem, gdzie elegancja współgra z nowoczesnym podejściem do designu. Zdjęcie ukazuje wyjątkowy fragment tej przestrzeni, której charakter tworzy harmonijne połączenie unikalnych elementów.

Projekcja kuchni obejmująca półwysep z krzesłami firmy Mirat to nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka spotykająca się w idealnym zgraniu. Złote elementy stalowe, kontrastujące z intensywnym niebieskim kolorem, tworzą atmosferę elegancji i nowoczesności. Na ścianie zastosowano nie tylko sztukaterię, ale także lustro wklejone między detale dekoracyjne, dodając przestrzeni dodatkowego blasku i optycznej głębi.

W kuchni zdecydowano się na wysoką zabudowę w kolorze niebieskim z klasycznym wzorem jodełki. To nie tylko wybór kolorystyczny, ale również hołd dla klasyki, który wpisuje się w stylistykę Modern Classic. Dla osób poszukujących projektów łączących nowoczesność z subtelnymi akcentami klasycznymi, to miejsce stanowi źródło inspiracji i możliwość odkrywania wyjątkowych rozwiązań projektowych.

Pozostałe zdjęcia: Niebieska rozkładana sofa we wnętrzu mieszkania na wynajem Kuchnia w stylu Modern Classic w niebieskim kolorze Błękitna kuchnia w stylu Modern Classic Salon w stylu Modern Classic z wykorzystaniem wzoru klasycznej jodełki Detal frezowanego frontu kuchennego z wzorem jodełki Biała klasyczna szafka RTV z oryginalnym frontem meblowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty