Błękitna kuchnia w stylu Modern Classic

Nazwa projektu

Mieszkanie w stylu Modern Classic z niebieskimi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie projektu wnętrz Mieszkanie w stylu Modern Classic z niebieskimi akcentami. Chciałbym podzielić się z Tobą szczegółami tego wyjątkowego projektu, gdzie klasyczna elegancja spotyka się z nowoczesnym stylem. Zdjęcie "Błękitnej kuchni z stylu Modern Classic" to jedynie wstęp do przestrzeni, gdzie każdy detal został starannie przemyślany.

Błękitne szafki stojące oraz wysoka zabudowa to serce projektu, wprowadzając unikalny odcień niebieskiego, który nadaje wnętrzu charakteru. Fronty wysokiej zabudowy frezowane w wzór klasycznej jodełki to nie tylko element dekoracyjny, lecz również hołd dla tradycji w nowoczesnym otoczeniu. Ściana między szafkami, wykończona płytką imitującą klasyczny biały marmur, dodaje subtelności i szlachetności całej przestrzeni.

Kolorystyka wnętrza zrównoważona została poprzez szary blat, który harmonijnie współgra z błękitem kuchni. Projekt uwzględnia również modne i eleganckie złote dodatki, takie jak bateria kuchenna od firmy Omnires, lampy czy uchwyty, dodające wnętrzu wyjątkowego blasku. Dla wszystkich poszukujących inspiracji w dziedzinie projektowania wnętrz, Mieszkanie w stylu Modern Classic to doskonałe miejsce do odkrywania nowoczesnych trendów w połączeniu z klasyczną estetyką.

Pozostałe zdjęcia: Niebieska rozkładana sofa we wnętrzu mieszkania na wynajem Kuchnia w stylu Modern Classic w niebieskim kolorze Błękitna kuchnia w stylu Modern Classic Salon w stylu Modern Classic z wykorzystaniem wzoru klasycznej jodełki Detal frezowanego frontu kuchennego z wzorem jodełki Biała klasyczna szafka RTV z oryginalnym frontem meblowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty