Projekt łazienki dla osób niepełnosprawnych

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Oferujemy Państwu projekt aranżacji wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej. Nasza praca polegała na stworzeniu wyjątkowego i komfortowego miejsca, które będzie miało wyjątkowy wpływ na wszystkich odwiedzających. W celu zapewnienia tego, starannie dobraliśmy wszystkie elementy wykończenia i dopasowaliśmy je do wymagań klienta. Specjalnie dla osób niepełnosprawnych zaprojektowaliśmy łazienkę, która jest wyposażona w udogodnienia, takie jak lustro, które optycznie powiększa wąską przestrzeń. Nasza praca została doceniona przez klienta, który jest bardzo zadowolony z efektu końcowego.

Jeśli szukasz profesjonalnego architekta, który wykona dla Ciebie podobny projekt, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej i nasza pasja do tworzenia niepowtarzalnych przestrzeni pozwala nam tworzyć wyjątkowe wnętrza, które są wyjątkowe i wyjątkowe. Współpracując z nami, zapewniamy profesjonalną obsługę, która spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci cieszyć się wyjątkowym wnętrzem.

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją podobnego projektu, skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc w stworzeniu niepowtarzalnego wnętrza. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w realizacji Twojego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja wnętrz poczekalni dla Pacjentów Realizacja recepcji w przychodni z gabinetami diagnostycznymi Realizacja holu z recepcją dla pacjentów w przychodni diagnostycznej Realizacja wnętrz poczekalni w przychodni Strefa wejścia dla pacjentów oraz recepcji w przychodni diagnostycznej Projekt wnętrz poczekalni dla pacjentów Wnętrze korytarza w przychodni diagnostycznej Projekt poczekalni dla pacjentów w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz korytarza w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz gabinetu lekarskiego USG Realizacja wnętrza gabinetu RTG w prywatnej przychodni diagnostycznej Wykończenie wnętrz gabinetu rentgenowskiego wnętrza prywatnej przychodni Projekt wnętrza pomieszczenia pracowni rentgenowskiej Wnętrza prywatnej przychodni diagnostyki obrazowej Projekt wnętrz sterowni w pracowni rentgenowskiej w prywatnej przychodni Projekt gabinetu opisowni dla technika przy pracowni rentgenowskiej Wykończenie wnętrz zaplecza socjalnego w prywatnej przychodni medycznej Aranżacja wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej Wykończenie wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Projekt łazienki dla osób niepełnosprawnych Wykończenie wnętrza łazienki dla personelu w prywatnej przychodni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty