Aranżacja wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Wykończenie wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Ściany zostały wykończone geometrycznymi płytkami z akcentami drewnianymi, które optycznie skróciły długie pomieszczenie. Kolorystycznie wkomponowano akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych, aby stworzyć spójny i przyjazny wygląd. Przychodnia medyczna, w której zrealizowano ten projekt, jest teraz bardziej przystępna i wygodna dla osób niepełnosprawnych.

Jako architekt wnętrz, który zrealizował ten projekt, jestem dumny z tego, co udało się osiągnąć. Moja praca polegała na zaprojektowaniu wnętrza, które zapewniłoby maksymalną wygodę i bezpieczeństwo osobom niepełnosprawnym. Wykorzystując aranżację wnętrz i wykończenie wnętrza, udało mi się stworzyć przytulne i przyjazne miejsce, które jest teraz bardziej dostępne dla wszystkich.

Jeśli szukasz architekta wnętrz, który może zaprojektować i wykończyć wnętrze dla Twojej przychodni medycznej, skontaktuj się ze mną. Jestem gotowy zaprojektować i wykończyć wnętrze, które zapewni maksymalną wygodę i bezpieczeństwo osobom niepełnosprawnym.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja wnętrz poczekalni dla Pacjentów Realizacja recepcji w przychodni z gabinetami diagnostycznymi Realizacja holu z recepcją dla pacjentów w przychodni diagnostycznej Realizacja wnętrz poczekalni w przychodni Strefa wejścia dla pacjentów oraz recepcji w przychodni diagnostycznej Projekt wnętrz poczekalni dla pacjentów Wnętrze korytarza w przychodni diagnostycznej Projekt poczekalni dla pacjentów w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz korytarza w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz gabinetu lekarskiego USG Realizacja wnętrza gabinetu RTG w prywatnej przychodni diagnostycznej Wykończenie wnętrz gabinetu rentgenowskiego wnętrza prywatnej przychodni Projekt wnętrza pomieszczenia pracowni rentgenowskiej Wnętrza prywatnej przychodni diagnostyki obrazowej Projekt wnętrz sterowni w pracowni rentgenowskiej w prywatnej przychodni Projekt gabinetu opisowni dla technika przy pracowni rentgenowskiej Wykończenie wnętrz zaplecza socjalnego w prywatnej przychodni medycznej Aranżacja wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej Wykończenie wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Projekt łazienki dla osób niepełnosprawnych Wykończenie wnętrza łazienki dla personelu w prywatnej przychodni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty