Realizacja wnętrz poczekalni w przychodni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Zaprojektowane wnętrze przychodni diagnostycznej jest nowoczesne i przytulne. Przyciąga uwagę prostymi, ale jasnymi kolorami, które są wzmocnione przez akcenty drewna. Recepcja jest bezpośrednio połączona ze strefą dla pacjentów, co zapewnia wygodny i bezpieczny dostęp do gabinetów. Kolorystyka podłogi jest ściśle powiązana z kolorystyką mebli i wyposażenia, tworząc spójny i uporządkowany wygląd.

Nasz projekt aranżacji wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami. Użyliśmy tylko najlepszych materiałów, aby zapewnić wygodę i bezpieczeństwo pacjentom. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w projektowaniu wnętrz, możemy zagwarantować, że nasza praca jest wyjątkowa i trwała.

Zapraszamy do obejrzenia realizacji wnętrz poczekalni w przychodni i przekonania się o naszych umiejętnościach. Jesteśmy pewni, że nasz projekt spełni Twoje oczekiwania i będzie doskonałym wyborem dla Twojej przychodni.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja wnętrz poczekalni dla Pacjentów Realizacja recepcji w przychodni z gabinetami diagnostycznymi Realizacja holu z recepcją dla pacjentów w przychodni diagnostycznej Realizacja wnętrz poczekalni w przychodni Strefa wejścia dla pacjentów oraz recepcji w przychodni diagnostycznej Projekt wnętrz poczekalni dla pacjentów Wnętrze korytarza w przychodni diagnostycznej Projekt poczekalni dla pacjentów w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz korytarza w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz gabinetu lekarskiego USG Realizacja wnętrza gabinetu RTG w prywatnej przychodni diagnostycznej Wykończenie wnętrz gabinetu rentgenowskiego wnętrza prywatnej przychodni Projekt wnętrza pomieszczenia pracowni rentgenowskiej Wnętrza prywatnej przychodni diagnostyki obrazowej Projekt wnętrz sterowni w pracowni rentgenowskiej w prywatnej przychodni Projekt gabinetu opisowni dla technika przy pracowni rentgenowskiej Wykończenie wnętrz zaplecza socjalnego w prywatnej przychodni medycznej Aranżacja wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej Wykończenie wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Projekt łazienki dla osób niepełnosprawnych Wykończenie wnętrza łazienki dla personelu w prywatnej przychodni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty