Projekt poczekalni dla pacjentów w prywatnej przychodni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Jako architekt wnętrz miałem przyjemność zaprojektować prywatną przychodnię diagnostyczną. Aranżacja wnętrz skupiała się głównie na poczekalni dla pacjentów. Celem było stworzenie wygodnego i przyjaznego miejsca, w którym pacjenci czują się komfortowo. Oświetlenie stanowiło dominujący element wnętrza, które subtelnie wyznaczało strefy funkcjonalne w otwartym korytarzu. Przy wyborze mebli i dodatków kierowałem się zasadą minimalizmu, aby stworzyć przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna.

Główną zaletą tego projektu jest to, że wykorzystuje nowoczesne technologie, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą obsługę. Przychodnia oferuje komfortowe siedzenia, wygodne stoliki, a także szybki dostęp do informacji dzięki bezprzewodowym urządzeniom. Dodatkowo, wszystkie meble i akcesoria są wyposażone w ergonomiczne rozwiązania, co zapewnia pacjentom wygodę i komfort.

Moje projektowanie wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej jest idealnym przykładem na to, jak nowoczesne technologie i ergonomiczne rozwiązania mogą w połączeniu z subtelnym oświetleniem stworzyć przyjazny i komfortowy klimat. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby zapewnić pacjentom jak najlepsze doświadczenie.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja wnętrz poczekalni dla Pacjentów Realizacja recepcji w przychodni z gabinetami diagnostycznymi Realizacja holu z recepcją dla pacjentów w przychodni diagnostycznej Realizacja wnętrz poczekalni w przychodni Strefa wejścia dla pacjentów oraz recepcji w przychodni diagnostycznej Projekt wnętrz poczekalni dla pacjentów Wnętrze korytarza w przychodni diagnostycznej Projekt poczekalni dla pacjentów w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz korytarza w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz gabinetu lekarskiego USG Realizacja wnętrza gabinetu RTG w prywatnej przychodni diagnostycznej Wykończenie wnętrz gabinetu rentgenowskiego wnętrza prywatnej przychodni Projekt wnętrza pomieszczenia pracowni rentgenowskiej Wnętrza prywatnej przychodni diagnostyki obrazowej Projekt wnętrz sterowni w pracowni rentgenowskiej w prywatnej przychodni Projekt gabinetu opisowni dla technika przy pracowni rentgenowskiej Wykończenie wnętrz zaplecza socjalnego w prywatnej przychodni medycznej Aranżacja wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej Wykończenie wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Projekt łazienki dla osób niepełnosprawnych Wykończenie wnętrza łazienki dla personelu w prywatnej przychodni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty