Oryginalny projekt baru z cegły w restauracji

Nazwa projektu

Projekt koncepcyjny wnętrz restauracji Angel pod Krakowem

Kategoria

wnętrza gastronomiczne, arażację wnętrz restauracji, kawiarni, cukerni

Angel Restaurant pod Krakowem to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziecie Państwo niepowtarzalny projekt wnętrz. Oryginalny bar wykonany z czarnego lacobelu przyciąga wzrok swoją formą, kontrastując z jasną kompozycją brył na suficie. Lustro na ścianie powiększa optycznie jego przestrzeń, tworząc wrażenie przestronności. Elegancki design, nowoczesne wnętrze i nastrojowe oświetlenie sprawiają, że restauracja Angel to idealne miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne uroczystości lub romantyczną kolację.

Nasz zespół architektów wykonał projekt z dbałością o każdy szczegół, tworząc miejsce, które zachwyca swoją harmonią i stylowym wystrojem. Wykorzystaliśmy najnowocześniejsze materiały i technologie, aby stworzyć wyjątkowy klimat, który zapewni Państwu wyjątkowy wygląd.

Jeśli szukacie Państwo miejsca, w którym można zrealizować podobny projekt, to Angel Restaurant jest idealnym miejscem. Z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć wyjątkowe wnętrze, które będzie współgrać z charakterem i osobowością Waszej restauracji.

Pozostałe zdjęcia: Projekt koncepcyjny wnętrz restauracji Pomysł na wykorzystanie logo firma we wnętrzu restauracji Oryginalny projekt baru z cegły w restauracji Pomysł na wykończenie ścian w restauracji, ściana z grafiką Oryginalny pomysł na sufit podwieszany w resturacji

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty