Oryginalny pomysł na sufit podwieszany w resturacji

Nazwa projektu

Projekt koncepcyjny wnętrz restauracji Angel pod Krakowem

Kategoria

wnętrza gastronomiczne, arażację wnętrz restauracji, kawiarni, cukerni

Jeśli szukasz pomysłu na niepowtarzalne wnętrze restauracji, to nasz projekt koncepcyjny wnętrz restauracji Angel pod Krakowem jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Oryginalnym elementem jest tutaj propozycja oświetlenia głównego w sali. Podwieszone kubiki, podświetlone liniowo, rozrzeźbiają sufit, tworząc niepowtarzalny i wyjątkowy efekt. Dodatkowo, kubiki wyposażone są w wysokiej jakości oprawy LED, które gwarantują trwałość i wytrzymałość na długie lata.

Konstrukcja sufitu podwieszanego została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia i zarysowania. Dodatkowo, zastosowane materiały są łatwe w utrzymaniu czystości, co zapewnia bezpieczeństwo i higienę. Projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie klientów, dlatego wszystkie elementy są wygodne i bezpieczne.

Jeśli chcesz zrealizować podobny projekt, to nasza firma jest gotowa do współpracy. Zapewniamy wysoką jakość usług, które są dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy, że efekt końcowy będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Pozostałe zdjęcia: Projekt koncepcyjny wnętrz restauracji Pomysł na wykorzystanie logo firma we wnętrzu restauracji Oryginalny projekt baru z cegły w restauracji Pomysł na wykończenie ścian w restauracji, ściana z grafiką Oryginalny pomysł na sufit podwieszany w resturacji

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty