Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to projekt stworzony z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane w trzech dominujących kolorach: brąz, biel i czerń. Aranżacja łazienki w kolorach biało-czarnych została wykonana zgodnie z najnowszymi trendami. Kolor czarny został wykorzystany na ścianach i meblach w dolnej części łazienki, natomiast kolor biały występuje od poziomu 120cm. Łazienka jest bardzo funkcjonalna, wyposażona w dwie duże szafy (jedna z ukryta pralką), prysznic, umywalkę wraz z szafką wiszącą oraz zabudowę stelaża podtynkowego z szafką wiszącą. Po prawej stronie zdjęcia widoczne jest lustro, które odbija wnętrze salonu.

Realizacja wnętrz w Browar Lubicz stanowi idealny przykład nowoczesnego, funkcjonalnego i pięknego wykończenia. Projekt został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, a jego wykonanie zapewnia wysoką jakość i trwałość. Przy wyborze mebli i dodatków stawiano na minimalizm i klasyczne piękno. Łazienka została wykończona w kolorach biało-czarnych, dzięki czemu jest bardzo elegancka i stylowa.

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz to projekt, który łączy w sobie nowoczesne trendy wykończenia wnętrz z funkcjonalnością i wygodą. Kolorystyka wnętrza została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, a wykończenie łazienki w kolorach biało-czarnych dodaje jej elegancji i stylu. Projekt został wykonany zgodnie z najwyższymi standardami jakości i trwałości.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty