Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz projektu, który zapewni Ci wygodne i funkcjonalne wnętrze mieszkania dwupokojowego w Krakowie, to dobrze trafiłeś. Nasz projekt to doskonały przykład tego, jak za niewielkie pieniądze można stworzyć wyjątkowe wnętrze. Ciemny blat kuchenny wykonany z płyty meblowej i drewnopodobny blat stołu tworzą spójną całość z szarym wykończeniem ściany w postaci tapety. Wszystkie materiały są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości, co czyni je idealnymi do wnętrza wynajmowanego mieszkania.

Kuchnia została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania. Wszystkie szafki i szuflady są łatwo dostępne i wyposażone w funkcjonalne uchwyty. Dodatkowo, blat kuchenny został wyposażony w zlewozmywak, który zapewnia wygodne i szybkie mycie naczyń.

Jeśli szukasz projektu, który zapewni Ci wygodne i funkcjonalne wnętrze mieszkania dwupokojowego w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystane materiały są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości, a kuchnia została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w komfortowym mieszkaniu pod wynajem Stół jadalniany połączony z blatem kuchennym Drzwi przesuwne w niewielkim mieszkaniu Duże lustro we wnętrzu niewielkiego mieszkania Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Biała lakierowana zabudowa telewizora wykonana z płyty meblowej Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania Łazienka z dużym lustrem i szafką nad umywalką Wnęka na prysznic w niewielkiej łazience Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience Płytki dekoracyjne gresowe na podłodze w łazience Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty