Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Nasz projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie został zaprojektowany z myślą o wygodzie i luksusie. Ścianę wykończono białą lakierowaną płytą meblową, a nowoczesne zasłony z funkcją blackout'u produkcji IKEA zapewniają prywatność i wyciszenie. Prosta dekoracja mebli zakupiona w salonie BRW w Krakowie doskonale wpisuje się w prostotę wnętrza. Wazony stoją na białej lakierowanej komodzie zakupionej w salonie MomaStudio w Krakowie, tworząc piękną i elegancką aranżację.

W projekcie zastosowano wysokiej jakości materiały, takie jak drewno, szkło i metal. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby stworzyć przytulną i luksusową atmosferę. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów, mieszkanie jest przytulne, a zarazem nowoczesne. Meble i akcesoria są starannie dobrane, aby stworzyć spójną i harmonijną aranżację.

Nasz projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie jest idealnym połączeniem luksusu i wygody. Wykorzystując najnowsze materiały i technologie, stworzyliśmy piękną i elegancką aranżację, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty