Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Jako architekt, mam przyjemność zaprezentować Państwu mój najnowszy projekt: nowoczesne, ekskluzywne mieszkanie w Krakowie. Jestem dumny z tego, jak udało mi się połączyć funkcjonalność z pięknem. W łazience, na przykład, zastosowałem duże lustro nad umywalką, które optycznie powiększa przestrzeń. Dodatkowo, w lustrze odbija się grafika drukowana na szkle na przeciwległej ścianie. Umywalka o szer. 90cm stojąca na długim blacie jest zarówno praktyczna, jak i nowoczesna.

Ponadto, w mieszkaniu zastosowałem wiele innych rozwiązań, które łączą funkcjonalność z pięknem. Na przykład, w kuchni zastosowałem wysokiej jakości sprzęt AGD, który jest wygodny w użyciu i nie zaburza pięknego wyglądu wnętrza. W sypialni zastosowałem łóżko o wyjątkowym wyglądzie, które jest zarówno komfortowe, jak i stylowe.

Jestem przekonany, że mój projekt nowoczesnego, ekskluzywnego mieszkania w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają praktycznych i pięknych rozwiązań do swojego domu. Nowoczesne, ekskluzywne i funkcjonalne mieszkanie w Krakowie to idealne miejsce do mieszkania.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty