Klasyczna kuchnia z marmurowym blatem kuchennym

Nazwa projektu

Klasyczne wnętrza mieszkania z nowoczesnymi dodatkami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Kuchnia to miejsce, w którym można tworzyć wyjątkowe dania. Klasyczne wnętrza mieszkania z nowoczesnymi dodatkami to idealne połączenie dla miłośników gotowania. Marmurowy blat kuchenny wygląda pięknie i dodaje elegancji każdemu wnętrzu. Blat kuchenny zaprojektowany na wyspie ma głębokość 1,15 cm i szerokość powyżej 2,00 m, co czyni go idealnym miejscem do przygotowywania posiłków. Dodatkowy zlew służy tylko do płukania produktów spożywczych. Blat roboczy na wyspie kuchennej stanowi serce kuchni. Hokery zaprojektowane w dekoracyjnej i odważnej formie są idealnym miejscem do spożywania posiłków. Nad wyspą zawieszono lampę dekoracyjną produkcji SWAROVSKI model Crystalon, która dodaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Kuchnia z marmurowym blatem kuchennym to idealne połączenie tradycji i nowoczesności. Jest to miejsce, w którym można wyrazić siebie poprzez gotowanie. Klasyczne wnętrza mieszkania z nowoczesnymi dodatkami to idealny sposób na stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym można cieszyć się gotowaniem.

Jeśli szukasz sposobu na stworzenie wyjątkowego wnętrza, w którym można cieszyć się gotowaniem, to klasyczne wnętrza mieszkania z nowoczesnymi dodatkami to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Marmurowy blat kuchenny, hokery i lampy dekoracyjne produkcji SWAROVSKI model Crystalon tworzą piękne połączenie tradycji i nowoczesności.

Pozostałe zdjęcia: Klasyczne wnętrze kuchni z nowoczesnym wyposażeniem Marmur jako wykończenie ścian w kuchni oraz jako blat roboczy Klasyczna kuchnia z marmurowym blatem kuchennym Kuchnia w stylu klasycznym z nowoczesnymi i oryginalnymi dodatkami Lampa wisząca nad wyspą kuchenną w stylu klasycznym SWAROVSKI model Crystalon Hoker do wyspy kuchennej w stylu klasycznym Blat marmurowy do kuchni ze zlewem na owoce i warzywa Wnętrza mieszkania  ze stylizowanymi meblami w stylu klasycznej elegancji Wnętrza mieszkania z cegłą ręcznie formowaną na ścianie Klasyczne wnętrza salonu ze stylizowanymi meblami i drewnianym stołem Stylizowane wnętrza salonu w nowoczesnym wydaniu Korytarz w mieszkaniu w stylu klasycznym z drewnianą podłogą Biały korytarz w stylu klasycznym stylizowane drzwi w korytarzu Bateria prysznicowa natynkowa marki Axor w białej marmurowej łazience Cegła ręcznie formowana na ścianie w sypialni z czerwonym łóżkiem skórzanym Klasyczne wnętrze łazienki w nowoczesnym wydaniu Łazienka w kolorze czarnym z drewnianym wykończeniem ściany Umywalka nablatowa firmy Villeroy & Boch w ekskluzywnej łazience Czarne marmurowe płytki na ścianie połączone z drewnem w nowoczesnej łazience Bateria umywalkowa marki Axor Starck Organic we wnętrzu klasycznej łazienki Bateria prysznicowa podtynkowa marki AXOR Lamp Shower we wnętrzu klasycznej czarnej łazienki Nowoczesne akcesoria łazienkowe szczotka toaletowa marki AXOR Massaud

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty