Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to czterogwiazdkowy obiekt położony w malowniczej okolicy. Nasz projekt obejmuje wnętrza przestrzeni wspólnych, w tym recepcję, restaurację, sale konferencyjne i lobby. Nasz zespół zaprojektował przestronne, przytulne i nowoczesne wnętrza, aby zapewnić gościom wyjątkowe doświadczenie. Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym pokazuje jasne, otwarte przestrzenie z wysokiej jakości meblami i wyposażeniem. Starannie dobrane kolory i materiały tworzą przyjemną atmosferę, która zaprasza gości do odpoczynku i relaksu.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych architektów, którzy wykorzystują wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić najwyższą jakość projektowania. Używamy najnowszych technologii i materiałów, aby zapewnić trwałość i niezawodność naszych projektów. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowych wnętrz, które będą służyć gościom przez wiele lat.

Jeśli szukasz architekta, który może zaprojektować wyjątkowe wnętrza przestrzeni wspólnych, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe wnętrza, które spełnią Twoje wymagania. Projektowanie wnętrz, architektura wnętrz, hotel czterogwiazdkowy, recepcja hotelowa - to tylko niektóre z naszych specjalności.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty