Wnętrza salonu połączonego z aneksem kuchennym

Nazwa projektu

Męskie mieszkanie przeznaczone na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jesteś miłośnikiem stylowego życia w mieście? Oto
męskie mieszkanie do wynajęcia w Krakowie
, które spełni Twoje oczekiwania. Projekt ten to prawdziwa perełka dla osób ceniących nowoczesny design i funkcjonalność. Zdjęcia wnętrza salonu połączonego z aneksem kuchennym mówią same za siebie.


Wnętrze kuchni
zostało perfekcyjnie zaprojektowane w układzie litery L z półwyspem, który pełni również rolę eleganckiej strefy jadalni. Kuchnia to nie tylko miejsce gotowania, to centrum spotkań i wspólnych chwil. Projekt wyróżniają dekoracyjne lampy, takie jak kinkiet czy oprawy wiszące nad stołem jadalnianym, nadające wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Całe mieszkanie utrzymane jest w nowoczesnej estetyce, z dominacją kolorów szarości, które tworzą harmonię z subtelnie wprowadzonymi akcentami rudo-złotymi. Znajdź swoje miejsce w tym unikalnym projekcie i poczuj się jak w domu już dziś!

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja męskiego wnętrza salonu z aneksem kuchennym Komfortowe wnętrze nowoczesnego salonu w kolorach szarości w dwupokojowym mieszkaniu w Krakowie Wnętrza mieszkania dwupokojowego wykończone w nowoczesnym stylu Wnętrza salonu połączonego z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz kuchni w kolorze szarym z rudym akcentem dekoracyjnym Nowoczesna i komfortowa aranżacja wejścia w mieszkaniu na wynajem Wnętrza ciemnej łazienki w kolorze szaro czarnym z pomarańczowym akcentem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty