Realizacja wnętrz butiku odzieżowego

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Jako architekt miałem okazję wziąć udział w realizacji wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie. Projekt miał na celu stworzenie luksusowego butiku w centrum miasta. Wnętrze składało się z wydłużonego prostokąta, w którym znajdowało się wejście do lokalu od strony pasażu kamienicy. Wykończenie stalowe wokół drzwi połączone z pionowymi lustrami naściennymi, stanowiło niezwykle ciekawy akcent. Za ladą sprzedażową zostały zaprojektowane dwie kabiny przymierzalni, wykończone lustrem oraz płytą meblową MDF na wysoki połysk. Po prawej stronie znajdowały się wieszaki ubraniowe z pojemnymi szufladami, podświetlanymi oświetleniem LED w osłonce mlecznej. Dzięki zastosowaniu luster i powierzchni na wysoki połysk, lokal wydawał się większy niż w rzeczywistości, tworząc wrażenie luksusowego butiku.

Realizacja wnętrz butiku odzieżowego w Krakowie to świetny przykład jak wykorzystać małą przestrzeń i stworzyć luksusowy sklep z odzieżą. Wykończenie stalowe, pionowe lusterka i powierzchnie na wysoki połysk, pozwoliły na stworzenie niezwykłego wnętrza, które na długo zapadnie w pamięć.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji wnętrz sklepu odzieżowego, to nasz projekt jest idealnym przykładem jak wykorzystać małą przestrzeń i stworzyć luksusowy sklep z odzieżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i skorzystania z naszych usług.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna prosta i oryginalna lada sprzedażowa w sklepie odzieżowym Wnętrza nowoczesnego butiku odzieżowego w Krakowie Realizacja wnętrz butiku odzieżowego Wieszaki na ubrania w nowoczesnym butiku odzieżowym Nowoczesna aranżacja ekspozycji w sklepie odzieżowym Wyjątkowe wnętrza luksusowego sklepu odzieżowego w stylu glamour Nowoczesny butik odzieżowy w stylu glamour Projekt aranżacji wnętrz butiku odzieżowego w kamienicy Oryginalny pomysł na wnętrza małego sklepu odzieżowego w zabytkowej kamienicy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty