Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Klatka schodowa w domu jednorodzinnym wymagała odpowiedniego wykończenia. Postanowiłam wykorzystać wąskie wnętrze i użyć cegły jako wykończenia ścian. Cegła wygląda stylowo i dodaje charakteru wnętrzu. Dodatkowo, w celu optycznego powiększenia pomieszczenia, zdecydowałam się na zastosowanie tafli lustra na jednej ze ścian. Tafla lustra odbija światło z okna, sprawiając, że klatka schodowa jest jaśniejsza.

Cegła jest trwałym materiałem, który wytrzyma lata. Aranżacja wnętrz domu wymaga odpowiedniego wykończenia, dlatego też wybrałam cegłę, aby zapewnić trwałość wnętrzu. Dodatkowo, cegła jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Klatka schodowa w domu pod Krakowem została zaprojektowana z wykorzystaniem cegły. Wykończenie ścian zostało wykonane zgodnie z moimi wytycznymi i zapewnia trwałość oraz stylowe wykończenie. Tafla lustra dodatkowo powiększa optycznie wnętrze i sprawia, że jest ono jaśniejsze.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty