Sypialnia z miejscem do pracy w stylu Modern Classic z niebieskim sufitem

Nazwa projektu

Błękitna sypialnia i łazienka w stylu Modern Classic

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie projektanta wnętrz, gdzie marzenia o idealnej przestrzeni stają się rzeczywistością. Przedstawiam najnowszy projekt o nazwie Błękitna sypialnia w stylu Modern Classic, którą stworzyłam z pasją i dbałością o detale. Zdjęcie tej sypialni z miejscem do pracy w stylu Modern Classic z niebieskim sufitem jest jedynie wstęp do odkrywania piękna i funkcjonalności wnętrza.

W projektowaniu tej sypialni skupiłam się na połączeniu nowoczesnej elegancji z klasycznym stylem, tworząc harmonijną przestrzeń, która inspiruje i relaksuje jednocześnie. Kolorystyka tej sypialni jest zdominowana przez błękitny sufit, który nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Każdy element został starannie dobrany, aby stworzyć Modern Classic w pełnym tego słowa znaczeniu - od mebli, przez oświetlenie, po dodatki.

Zapraszam Cię do odkrywania szczegółów tego projektu, gdzie funkcjonalność spotyka się z estetyką, a każdy element wnętrza został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb. Niech Błękitna sypialnia w stylu Modern Classic stanie się inspiracją do stworzenia Twojego własnego wymarzonego wnętrza, gdzie nowoczesność splata się z klasycznym urokiem.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w stylu Modern Classic z szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę Sypialnia z miejscem do pracy w stylu Modern Classic z niebieskim sufitem Oświetlenie do czytania w sypialni szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę Zabudowa drewniana ściany w łazience z marmurowymi płytkami Złota deszczownica podtynkowa w łazience w stylu Modern Classic

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty