Wykończenie mieszkania w delikatnych pastelowych kolorach

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowane mieszkanie wyróżnia się nie tylko wysokim standardem wykończenia, ale także subtelnością, dzięki zastosowaniu delikatnych pastelowych kolorów. Każdy detal został starannie dobrany, aby stworzyć harmonijną przestrzeń, która odzwierciedla indywidualność i styl życia naszego klienta Premium.

Jako projektant, czuwaliśmy nad każdym etapem procesu, dbając o kompleksową harmonię wnętrza. Zastosowanie drzwi przesuwnych z lustrem w sypialni to jedno z innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko optycznie powiększa przestrzeń, ale także dodaje funkcjonalności. Nasza rola nie ograniczała się jedynie do koncepcji, ale również do precyzyjnego nadzoru nad zakupem i doborem każdego detalu, zapewniając, że finalny efekt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszym podejściu do projektu kładziemy duży nacisk na współpracę opartą na zaufaniu między klientem a projektantem. Dzięki temu możemy stworzyć nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne wnętrze, osadzone w budżecie. Jesteśmy przekonani, że przy wspólnym zaufaniu i zrozumieniu potrzeb inwestora można osiągnąć nie tylko interesujące, ale także trwałe i satysfakcjonujące efekty.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze sypialni mieszkania na wynajem w standardzie Premium Przytulna sypialnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu na wynajem wykończonym w standardzie Premium Sypialnia w stylu skandynawskim z ciekawą tapetą i nowoczesnym oświetleniem Lampy wiszące w stylu skandynawskim Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem z kuchnią w kolorze różowym Pomysłowe złote uchwyty meblowe Wykończenie mieszkania w delikatnych pastelowych kolorach Realizacja nowoczesnego przedpokoju we wnętrzu mieszkania na wynajem realizacja oryginalnej i minimalistycznej łazienki w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka z szarymi płytkami typu lastriko

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty