Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym to projekt zaprojektowany z myślą o mężczyźnie. Przedpokój został zaprojektowany w kolorze drzwi wejściowych do mieszkania, którym jest RAL 7042. Szafa wnękowa została wykończona w kolorze szarym i zestawiona z płytą drewnopodobną. Dodatkowo została wyposażona w funkcjonalną wnękę z siedziskiem oraz wieszakami na ubrania. Oświetlenie led w profilu z osłonką mleczną wykończyło wizualnie projekt.

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny to projekt, który został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie użytkownika. Użycie nowoczesnych technologii oraz materiałów wykończeniowych pozwoliło na stworzenie wnętrza, które jest zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Przedpokój został zaprojektowany w kolorze drzwi wejściowych do mieszkania, którym jest RAL 7042. Szafa wnękowa została wykończona w kolorze szarym i zestawiona z płytą drewnopodobną. Dodatkowo została wyposażona w funkcjonalną wnękę z siedziskiem oraz wieszakami na ubrania.

Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym to projekt, który wyróżnia się na tle innych dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz materiałów wykończeniowych. Oświetlenie led w profilu z osłonką mleczną wykończyło wizualnie projekt. Przedpokój został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę użytkownikowi. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów wykończeniowych projekt jest zarówno funkcjonalny jak i estetyczny.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji Sypialnia z ekskluzywną tapetą na ścianie Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym Podświetlany sufit w łazience Okrągłe podświetlane lustro nad umywalką w łazience Podświetlany sufit w łazience  Wykończenie ścian w nowoczesnej łazience Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego z aneksem kuchennym Kuchnia w kolorze szarym z drewnianymi akcentami Aneks kuchenny z półwyspem o funkcji stołu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty