Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie to połączenie funkcjonalności i piękna w jednym. Projekt został zaprojektowany przez doświadczonego architekta wnętrz, aby stworzyć wyjątkową przestrzeń, która łączy w sobie wyrafinowane wzornictwo i nowoczesne technologie. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i praktyczności, aby stworzyć wyjątkowy dom dla rodziny.

W projekcie zastosowano proste formy mebli, które wspaniale współgrają pomiędzy sobą i multiplikują się w połyskliwych powierzchniach. Pomysł na białą kuchnię z wyspą kuchenną, okapem wyspowym to idealny przykład tego, jak nowoczesne wnętrze może wyglądać zarówno pięknie, jak i funkcjonalnie.

Ciesz się wyjątkowymi wnętrzami w Twoim domu jednorodzinnym w Krakowie! Z projektu można czerpać radość i inspirację, aby stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której można w pełni cieszyć się życiem.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty