Lampy wiszące w stylu skandynawskim

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie prezentującej najnowszy projekt mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM . Skupiliśmy się na stworzeniu przestrzeni, która nie tylko spełnia najwyższe standardy estetyczne, ale także zapewnia komfort i funkcjonalność dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Chcieliśmy podkreślić wyjątkowy charakter sypialni poprzez zastosowanie lamp wiszących w stylu skandynawskim z firmy ummo.pl. Biało czarne lampy stanowią nie tylko doskonałe źródło światła, ale również element dekoracyjny, który doskonale współgra z minimalistycznym stylem skandynawskim. Kolekcja Luoti, z której pochodzą lampy wiszące, doskonale wpisuje się w klimat tego wnętrza, dodając mu subtelnego uroku.

Zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć, aby zobaczyć, jak lampy wiszące mogą odmienić atmosferę w sypialni i sprawić, że stanie się ona jeszcze bardziej przytulna i stylowa. Odkryj, jak detale mogą sprawić, że każde wnętrze nabierze indywidualnego charakteru, tworząc niepowtarzalne miejsce do życia.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze sypialni mieszkania na wynajem w standardzie Premium Przytulna sypialnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu na wynajem wykończonym w standardzie Premium Sypialnia w stylu skandynawskim z ciekawą tapetą i nowoczesnym oświetleniem Lampy wiszące w stylu skandynawskim Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem z kuchnią w kolorze różowym Pomysłowe złote uchwyty meblowe Wykończenie mieszkania w delikatnych pastelowych kolorach Realizacja nowoczesnego przedpokoju we wnętrzu mieszkania na wynajem realizacja oryginalnej i minimalistycznej łazienki w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka z szarymi płytkami typu lastriko

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty