Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowana przeze mnie aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą, to idealny przykład na to, jak w prosty sposób można stworzyć piękne, przytulne i funkcjonalne wnętrze. W łazience postawiłam na połączenie grafitowych płytek i białego wykończenia, aby wizualnie odciąć dolną część pomieszczenia. Dekoracja przestrzenna ścian wraz z lustrzanymi odbiciami tworzy przytulną i harmonijną atmosferę, która idealnie wpisuje się w charakter wnętrza.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i materiałów, udało mi się stworzyć wyjątkowy projekt, który jest wyjątkowo trwały i niezawodny. Cegła, która została wykorzystana do wykończenia ścian, jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że wnętrze jest trwałe i wytrzymałe.

Jeśli szukasz pięknego i funkcjonalnego wnętrza, to aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą jest idealnym rozwiązaniem. Zapewnia ona nie tylko trwałość i wytrzymałość, ale również piękny i przytulny wygląd.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty