Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz domu, to nasz projekt z pewnością Cię zainteresuje. Zrealizowaliśmy go w pobliżu Krakowa dla Inwestora, który bardzo lubi szary i biały kolor. W sypialni udało nam się stworzyć ciekawą aranżację ściany za łóżkiem. Meble w kolorze białym zestawiliśmy z szarym betonem, a sufity podwieszane i szczeliny na oświetlenie LEDowe dopełniają całości. Oświetlenie LEDowe pozwala na dostosowanie natężenia światła wedle potrzeb użytkownika, a różnicowanie rodzajów oświetlenia daje ciekawy efekt.

Jeśli chcesz zobaczyć nasz projekt w całości, zajrzyj na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam zdjęcia i opisy naszych realizacji, a także inne ciekawe informacje. Możesz również skontaktować się z nami, aby zadać pytania lub umówić się na spotkanie.

Jeśli szukasz profesjonalnego architekta wnętrz, który wykona dla Ciebie podobny projekt, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie aranżacji wnętrz i projektowania wnętrz domów. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje wnętrze będzie wyglądać wyjątkowo i będzie spełniało Twoje oczekiwania.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty