Łazienka w odcieniach bieli i szarości

Nazwa projektu

Projekt wnętrz dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Łazienka w odcieniach bieli i szarości to połączenie nowoczesności i funkcjonalności. Wielkoformatowe płytki ułożone z przesunięciem, tworzą subtelny wzór na ścianach. Oświetlenie LED między lamelami sufitowymi podkreśla klimat wnętrza.

Wykończenie wnętrza w stylu loftowym to idealny sposób na stworzenie przestrzeni, która jest jednocześnie nowoczesna i przytulna. Wybór odpowiednich materiałów wykończeniowych i mebli sprawi, że wnętrze będzie wyglądać jak z magazynu wnętrzarskiego.

Nasz projekt wnętrz dwupokojowego mieszkania w stylu loftowym to doskonały przykład na to, jak wykorzystać przestrzeń i materiały wykończeniowe, aby stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze. Wybierając nasz projekt, możesz mieć pewność, że twoje wnętrze będzie wyglądać pięknie i będzie służyć ci przez lata.

Pozostałe zdjęcia: Dwupokojowe mieszkanie ze ścianą szklaną w stylu loft Nowoczesna strefa dzienna w mieszkaniu dwupokojowym Minimalistyczny aneks kuchenny w mieszkaniu dwupokojowym Minimalistyczny aneks kuchenny z lodówką w zabudowie meblowej Przedpokój z miedzianym akcentem Sypialnia w kontrastowych barwach Sypialnia z elementami w stylu loftowym Sypialnia z drewnianą zabudową meblową Sypialnia ze szklaną ścianą Minimalistyczna łazienka z drewnianym akcentem Minimalistyczna łazienka z prysznicem Łazienka w odcieniach bieli i szarości

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty