Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz. Zastosowaliśmy w nim nowoczesne rozwiązania, aby stworzyć funkcjonalne i przytulne mieszkanie.

W projekcie zastosowaliśmy otwartą kuchnię z stołem barowym i hokerami. Łączenie kuchni i salonu w jedną przestrzeń to obecnie standard. Dzięki temu, wnętrze jest bardziej przestronne i zapewnia większą swobodę w aranżacji.

W projekcie zastosowaliśmy także materiały wykończeniowe typowe dla salonu, takie jak tapeta na ścianie ponad szafkami stojącymi. Wszystko to, w połączeniu z klasycznymi meblami i dodatkami, tworzy harmonijną kompozycję, która zachwyci każdego.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty