Pomysł na aranżację niewielkiego salonu połączonego z jadalnią

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie to projekt, który wykorzystał wszystkie możliwości, jakie oferuje niewielka przestrzeń. W salonie znalazło się miejsce na formę jadalni w postaci blatu barowego przy którym można usiąść na podwyższanych krzesłach. Tapicerkę mebli dostosowano do ogólnego pomysłu na kolorystykę wnętrza. W głębi wnętrza widoczne są drzwi przesuwne prowadzące do sypialni. Układ sufitu podwieszanego zapewnia optyczne powiększenie wnętrza. Ściany pomalowano na jasne kolory, co w połączeniu z dużymi oknami tworzy jasne i przytulne wnętrze.

Na zdjęciu Pomysł na aranżację niewielkiego salonu połączonego z jadalnią widoczne są detale, które tworzą całość. Ściany ozdobiono półkami, które są idealnym miejscem na dekoracje, książki i inne drobiazgi. Przytulny wystrój wnętrza został uzupełniony o komfortowe meble i dodatki. Wszystkie elementy wystroju są dobrze dobrane i tworzą spójną całość.

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie to projekt, który łączy funkcjonalność i komfort z piękną aranżacją. Wykorzystano wszystkie możliwości, jakie oferuje niewielka przestrzeń, aby stworzyć przytulne i jasne wnętrze, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja kuchni połączonej z salonem pomysł na białą kuchnię Pomysł na mały salon w kolorze białym grafika we wnetrzu Pomysł na wykończenie małego mieszkania ze słupem na srodku Pomysł na niewielką jadalnią łączącą salon z kuchnią Pomysł na aranżację niewielkiego salonu połączonego z jadalnią Pomysł na niewielką sypialnię z grafiką wiszącą nad łóżkiem Pomysł na wykończenie ścian w niewielkiej sypialni Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem w małej sypialni Pomysł na lampę w sypialni Pomysł na małą łazienkę z prysznicem pomysł na zabudowę pralki w małej łazience Pomysł na łazienkę z szarymi płytkami i z dużym lustrem Pomysł na wykończenie ścian w małej łazience

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty