Projekt luksusowego apartamentu dla Klienta biznesowego

Nazwa projektu

Projekt apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowany z myślą o wynajmie, luksusowy apartament w Mennica Residence Warszawa oferuje gościom klasy premium wyjątkowe doświadczenia. Przestrzeń została zaprojektowana z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu i funkcjonalności. Użyte kolory są naturalne i neutralne, aby stworzyć przytulną, spokojną atmosferę.

Goście mogą korzystać z wygodnych mebli i wyposażenia, które zostały starannie wybrane, aby zapewnić komfort i wygodę. Do dyspozycji jest również szeroki wybór udogodnień, w tym bezpłatny dostęp do internetu, telewizja satelitarna, a także usługi sprzątania.

Apartament w Mennica Residence Warszawa to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie luksus i wygodę. Goście mogą cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem w komfortowym, przytulnym otoczeniu.

Pozostałe zdjęcia: Projekt luksusowego apartamentu dla Klienta biznesowego Apartament na wynajem w luksusowym obiekcie Mennica Residence w Warszawie Projekt mieszkania z drzwiami przesuwnymi do sypialni Projekt nowoczesnej sypialni z tapicerowaną ścianą Miejsce do pracy w nowoczesnej sypialni Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu na wynajem Ekskluzywna łazienka w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka ze ścianami w kolorze drewna Wykończenie ścian w wejściu do mieszkania w nowoczesnym apartamencie Wieszak ubraniowy w korytarzu wejściowym w mieszkaniu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty