Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Oferujemy Państwu ekskluzywny projekt apartamentu w Starym Podgórzu, Krakow. W ramach projektu zaprojektowaliśmy przestronną łazienkę, wyposażoną w wannę, prysznic, dwie umywalki, miskę ustępową oraz bidet. Dzięki dużej powierzchni łazienki możliwe jest umieszczenie wszystkich elementów wyposażenia w jednym pomieszczeniu. Na życzenie inwestora w łazience pojawił się także telewizor, który można oglądać z poziomu wanny.

Nasz projekt łączy w sobie nowoczesne wyposażenie i wygodę. Przestronna łazienka zapewnia komfortowe warunki do codziennego użytkowania, a telewizor na życzenie inwestora pozwala na relaks i odpoczynek.

Jeśli szukają Państwo projektu ekskluzywnego apartamentu z przestronną łazienką wyposażoną w pełne wyposażenie, to nasza oferta jest idealna dla Państwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty