Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie. Naszym celem było stworzenie przestrzeni, która łączy w sobie klasyczne piękno z nowoczesnymi rozwiązaniami. Przykładem takiego połączenia jest pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza, który zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale także wyjątkowy wygląd.

Wykorzystując wysokiej jakości materiały i wykończenia, stworzyliśmy przestrzeń, która łączy w sobie klasyczny styl z nowoczesnymi elementami. Zastosowaliśmy także szereg technik oświetleniowych, które wprowadzają do wnętrza wyjątkowy klimat. Wszystkie te elementy składają się na wyjątkowy projekt, który z pewnością zachwyci każdego, kto go odwiedzi.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego wnętrza, nasz projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i doświadczenia wyjątkowego piękna, które zostało stworzone za pomocą nowoczesnych technik, wyjątkowych materiałów i ekspresyjnych elementów.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty