Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zainspirowani salonem z aneksem kuchennym, stworzyliśmy przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i stylowa. Część dzienna mieszkania składa się z otwartej przestrzeni łączącej kuchnię, jadalnię oraz salon. Kuchnia została zredukowana do zabudowy meblowej na jednej ścianie, jednak zaprojektowano wszystkie potrzebne elementy wyposażenia, aby niewielka przestrzeń była funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu.

Zadbaliśmy o to, aby projekt był nowoczesny i elegancki. Użyliśmy jasnych, stonowanych kolorów i materiałów wykończeniowych, aby uzyskać spójny wystrój. Wybraliśmy meble, które są nie tylko ładne, ale również wygodne i praktyczne. Zaprojektowaliśmy również wygodne i przytulne siedzisko, które zapewni komfortowe miejsce do relaksu i odpoczynku.

Nasz projekt aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnego i stylowego wystroju. Zapewniamy, że nasza przestrzeń jest funkcjonalna, praktyczna i wygodna w użytkowaniu.

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty