Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu pod Krakowem wnętrze z cegłą

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ciesz się wyjątkowym wnętrzem w domu pod Krakowem, które zostało zaprojektowane z wykorzystaniem cegły. Wykorzystując ciemne drewno, białe i czarne kolory, stworzyliśmy wyjątkową aranżację wnętrz. W centralnej części strefy dziennej znajduje się otwarta jadalnia połączona z kuchnią, wyposażona w duże okno, dzięki któremu możesz cieszyć się widokami na działkę. Przy stole znajduje się wyspa kuchenna, na której zaprojektowano strefę gotowania, a nad nią zamontowano dekoracyjny pochłaniacz. Całość wnętrza jest wyważona i estetyczna, a jego wyjątkowość polega na wykorzystaniu cegły.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia podobnego projektu, odwiedź naszą stronę i przekonaj się, jak wygląda wnętrze z cegłą. Znajdziesz tu wiele popularnych i często wyszukiwanych słów kluczowych, które pomogą Ci w zaplanowaniu i zrealizowaniu podobnego projektu. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem architektów, którzy chętnie Ci pomogą.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszym projektem aranżacji wnętrz domu pod Krakowem. Z pewnością znajdziesz tu wiele inspiracji i pomysłów, które pomogą Ci w zrealizowaniu Twojego własnego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze mieszkania z cegłą na ścianie Wnętrze w kolorach białych i czarnych Ciemne drewno we wnętrzu Kuchnia w stylu loft Cegła i beton we wnętrzu Wnętrze salonu z drewnianymi żaluzjami Aranżacja ściany z telewizorem wiszącym Pomysł na ścianę z TV Aranżacja długie korytarza w mieszkaniu Aranżacja klatki schodowej w domu jednorodzinnym Wykończenie ścian na klatce schodowej w domu jednorodzinym Wykończenie wnętrza nowoczesnej łazienki z dwiema umywalkami Grafitowe płytki w łazience Dekoracja przestrzenna ściany Pomysł na wykończenie mebli w łazience Nowoczesna łazienka z wnęką prysznicową Ciekawa aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni Aranżacja wnętrz  nowoczesnej sypialni w domu jednorodzinnym Regał na książki w nowoczesnej sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty