Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie, sprawdź nasz projekt nowoczesnej łazienki. Łączymy w nim klasyczną biel i czernię z ciepłym drewnem, tworząc przytulną i funkcjonalną przestrzeń. Umywalka i blat wykonane są z trwałych płytek gresowych, a wokół zamontowano pojemną szafkę na środki czystości oraz dwa pojemne stelaże podtynkowe.

Nowoczesna łazienka w kolorach bieli i czerni to doskonały wybór do wnętrz mieszkania pod wynajem. Projekt łączy klasyczny styl z wygodą i funkcjonalnością. Drewniane wykończenie stelaża podtynkowego dodaje przytulnego klimatu, a blat umywalkowy wraz z frontami szuflad z płytek gresowych sprawia, że łazienka jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie, nasz projekt nowoczesnej łazienki może być idealnym rozwiązaniem. Łączy on klasyczny styl z wygodą i funkcjonalnością, tworząc przytulną i praktyczną przestrzeń.

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty