Oświetlenie do czytania w sypialni szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę

Nazwa projektu

Błękitna sypialnia i łazienka w stylu Modern Classic

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie poświęconej mojemu najnowszemu projektowi wnętrza - Błękitna sypialnia w stylu Modern Classic. Zdjęcia ukazują perfekcyjne połączenie nowoczesności i klasycznego stylu. Głównym celem tego projektu było stworzenie eleganckiego i przytulnego miejsca do wypoczynku, w którym nowoczesne elementy łączą się z klasyczną estetyką.

Zapraszam Cię do odkrycia detali tej przestrzeni, zacznijmy od ściany wykończonej tapicerowanymi panelami, układającymi się w subtelny wzór jodełki. To nie tylko element dekoracyjny, ale także zapewniający dodatkowy komfort w sypialni. Lampy wiszące, pełniące rolę światła do czytania, tworzą przytulny klimat, idealny do relaksu po intensywnym dniu.

W moim projekcie nie zabrakło również subtelnych akcentów kolorystycznych. Niebieski regał na książki to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także stylowy element, który nadaje pomieszczeniu indywidualności. Całość tworzy harmonijną i spersonalizowaną przestrzeń, doskonale wpisującą się w trendy wnętrzarskie. Odkryj więcej detali na zdjęciu o nazwie "Detale sypialni z niebieskimi akcentami i szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę".

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w stylu Modern Classic z szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę Sypialnia z miejscem do pracy w stylu Modern Classic z niebieskim sufitem Oświetlenie do czytania w sypialni szarym tapicerowanym zagłówkiem w jodełkę Zabudowa drewniana ściany w łazience z marmurowymi płytkami Złota deszczownica podtynkowa w łazience w stylu Modern Classic

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty