Wnętrza nowoczesnego butiku odzieżowego w Krakowie

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Jesteśmy dumni z naszego projektu realizacji wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie. Wnętrze zostało zaprojektowane na planie wydłużonego prostokąta. Wejście do lokalu zostało zlokalizowane po prawej stronie zdjęcia, a kształt witryny został zachowany istniejący. Białe wykończenie istniejącej stolarki zostało zaprojektowane specjalnie dla tego projektu, a do tego dodano stalowe obramowanie otworów oraz pionowe lustra pomiędzy drzwiami. Po lewej stronie zdjęcia zaprojektowano ścianę ekspozycyjną z towarem. Unikatowe wieszaki ubraniowe zostały zaprojektowane indywidualnie na potrzeby tego projektu. W glębi pomieszczenia widoczna jest witryna sklepowa. Całość wnętrza dopełniają nowoczesne czarne lampy w stylu glamour.

Realizacja tego projektu wymagała dużej precyzji i doświadczenia. Zespół architektów i projektantów wnętrz zaprojektował wnętrze zgodnie z wymaganiami klienta, tworząc nowoczesny i przytulny butik odzieżowy. Zastosowane materiały i technologie zostały dobrane tak, aby wnętrze było funkcjonalne i estetyczne.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, to nasza strona jest idealnym miejscem, aby zobaczyć, jak wyglądało nasze wnętrze sklepu odzieżowego w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna prosta i oryginalna lada sprzedażowa w sklepie odzieżowym Wnętrza nowoczesnego butiku odzieżowego w Krakowie Realizacja wnętrz butiku odzieżowego Wieszaki na ubrania w nowoczesnym butiku odzieżowym Nowoczesna aranżacja ekspozycji w sklepie odzieżowym Wyjątkowe wnętrza luksusowego sklepu odzieżowego w stylu glamour Nowoczesny butik odzieżowy w stylu glamour Projekt aranżacji wnętrz butiku odzieżowego w kamienicy Oryginalny pomysł na wnętrza małego sklepu odzieżowego w zabytkowej kamienicy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty