Salon na poddaszu w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ciesz się pięknym wnętrzem w stylu skandynawskim, które zostało stworzone z myślą o Twoim poddaszu. Wykorzystano tu ciemnoszare płyty, które kontrastują z jasnymi listwami oświetleniowymi LED, co zapewnia optyczne podniesienie przestrzeni oraz atrakcyjny efekt wizualny.

Projekt ten został stworzony, aby zapewnić Ci wygodę i komfort. Wykorzystano tu meble wygodne i funkcjonalne, które są wyposażone w regulowane podłokietniki oraz wygodne siedziska. Dodatkowo, wykorzystano tu różne materiały, które nadają wnętrzu przytulny charakter.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony i zobaczenia naszego projektu Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim, którego zdjęcie możesz zobaczyć pod nazwą Salon na poddaszu w domu jednorodzinnym. Jesteśmy przekonani, że po odwiedzeniu naszej strony znajdziesz idealny projekt dla siebie.

Pozostałe zdjęcia: Strefa dzienna w stylu skandynawskim na poddaszu Oświetlenie strefy wejścia mieszkania na poddaszu Projekt jadalni na poddaszu w stylu skandynawskim Salon na poddaszu w domu jednorodzinnym Projekt mieszkania w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego Kuchnia w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego  Projekt kuchni ze skosami i oknem połaciowym Łazienka w jasnych kolorach na poddaszu Łazienka na poddaszu z oknem połaciowym Projekt jasnej sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu Przytulna sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu  Garderoba w sypialni na poddaszu z oświetleniem led

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty