Aranżacja wnętrza małego salonu z aneksem kuchennym

Nazwa projektu

Aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy wnętrze salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, w którym wszystkie funkcje mieszczą się w niewielkim pomieszczeniu. W projekcie zaproponowaliśmy również funkcję sypialni, dzięki czemu wnętrze zyskało dodatkową przestrzeń do przechowywania ubrań. Aby uzyskać wyjątkowy efekt, wykorzystaliśmy szklane fronty szafy w kolorze szarym, które są otwierane za pomocą zawiasów typu TIP-ON. Fronty wykończone szkłem nawiązują do drzwi przesuwnych, które znajdują się bezpośrednio obok. W projekcie zastosowaliśmy również zabudowę kuchni, dzięki czemu można ocenić niewielką skalę wnętrza.

Aranżacja wnętrza małego salonu z aneksem kuchennym to projekt, który łączy w sobie funkcję salonu, sypialni i kuchni w jednym pomieszczeniu. Wykorzystaliśmy szklane fronty szafy w kolorze szarym, aby uzyskać wyjątkowy efekt. W projekcie zastosowaliśmy również zabudowę kuchni, dzięki czemu można ocenić niewielką skalę wnętrza.

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania swojego wnętrza salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Użycie szkła w kolorze szarym do wykończenia frontów szafy i drzwi przesuwnych to idealny sposób na ożywienie wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem!

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej niewielkiej jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na mały salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią Biały aneks kuchenny w małym salonie Aranżacja małego salonu Pomysł na ścianę z wiszącym telewizorem Aranżacja wnętrza małego salonu z aneksem kuchennym Aranżacja okna w salonie Pomysł na siedzisko przy oknie Pomysł na ustawienie mebli w małym wnętrzu salonu z aneksem kuchennym Sposób ukrycia drzwi przesuwnych w mieszkaniu Pomysł na wykończenie ścian korytarza połączenie korytarza z salonem Pomysłowa szafa w przedpokoju mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty